Hotel Chomutov Wellness hotel Beethoven
Hotel Wellness hotel Beethoven ubytování Chomutov Aktuální počasí skoro zataženo
Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Hotel Wellness hotel Beethoven / Chomutov

Wellness hotel Beethoven leží v srdci severních Čech v Krušných horách, přímo v blízkosti historického centra města Chomutov. Hotel Beethoven si propůjčil jméno od známého hudebního skladatele Ludwiga van Beethovena. Čeká tu na Vás příjemné a elegantním prostředí, ochotný personál a výtečná kuchyně.

Ubytování
Wellness hotel Beethoven nabízí ubytování kategorie **** o kapacitě 52 lůžek. V každém pokoji je spojena elegance s komfortem. První patro hotelu Beethoven nabízí komfortní ubytování s lehkým nádechem retro stylu 60-70 let při současném zachování veškerého komfortu a pohodlí hotelu. Druhé patro hotelu Beethoven nabízí špičkové ubytování kombinující motivy, témata a zařizovací předměty inspirované africkým stylem. Třetí patro hotelu Beethoven nabízí luxusní ubytování spojující moderní vzhled a kombinaci orientálních prvků. Toto snoubení stylů přináší nečekaně svěží luxusní design. Pro maximální spokojenost hostů jsou k dispozici čtyři luxusní apartmány a jedno venkovního apartmá, kam se vchází přímo z parkoviště a přitom zajišťuje nedotčené soukromí.

Restaurace
Každé ráno si hosté Wellness hotelu Beethoven mohou vychutnat ranní pohodu u snídaně formou bohatého bufetu sestaveného z čerstvých potravin. Plně hostům poslouží restaurace, lobby bar a konferenční místnost s možností firemních nebo soukromých akcí, či školení a pracovních jednání.

Wellness
Wellness Hotel Beethoven Chomutov hostům poskytuje jedinečnou možnost relaxace a odpočinku při návštěvě wellness služeb - whirpool, aromatická parní kabina, solná parní kabina, infrasauna, šnekové sprchy včetně tropického deště a masážních trysek, kneipovy chodníky, Love story vany pro čokoládovou a vinnou kůru, ledová tříšť, vyhřívaná lehátka, vyhřívané lavice, solná jeskyně, solárium, masáže.

Turistické zajímavosti
Město Chomutov leží na západě Čech v Ústeckém kraji, jihozápadně od města Most. Město se rozkládá pod vrcholky kopců Krušných hor v údolí tvořeném řekou Chomutovkou. U severního okraje města je několik rybníků a unikátní Kamencové jezero s léčivou vodou. Nedaleko jezera je zoologická zahrada. Od severního okraje města Chomutov se zvedá kopec Strážiště. Na severním svahu je sjezdová trať s lyžařským vlekem a na vrcholku je rozhledna. Západním a severním směrem od města je viditelná linie bunkrů, z nichž jeden, bunkr Na kočičáku, je opraven a je v něm umístěno muzeum. Do oblasti Krušných hor vede z města celá řada značených turistických i cyklistických tras například Bezručovým údolím, kde jsou zajímavé přírodní i technické památky.
Hotel Chomutov Wellness hotel Beethoven - Služba na recepci je 24 hodinHotel Chomutov Wellness hotel Beethoven - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Chomutov Wellness hotel Beethoven -  je k dispozici připojení na internetHotel Chomutov Wellness hotel Beethoven - disponuje kavárnouHotel Chomutov Wellness hotel Beethoven - K hotelu přísluší parkovištěHotel Chomutov Wellness hotel Beethoven - disponuje restauracíHotel Chomutov Wellness hotel Beethoven - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Chomutov Wellness hotel Beethoven - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Chomutov Wellness hotel Beethoven - Pokoje jsou vybaveny televizorem